Rondo Kft. 1239 Budapest, Ócsai út 5.

Export irodai értékesítési képviselő

Ön szívesen dolgozik a jó ügyfélélményért? Ha ezt egy dinamikusan fejlődő munkahelyen tenné, akkor Önre várunk!
A Rondo Ganahl AG egy hagyományokban gazdag, nagy múltú osztrák vállalkozás.
Fő üzleti tevékenységünk a hullámkarton csomagolások, hullámkarton alappapírok előállítása. Környezetkímélő csomagolásokat gyártunk fenntartható módon, ugyanakkor nagyüzemi méretekben.
Termékportfóliónkat folyamatosan és sikeresen fejlesztjük, erről tanúskodnak díjaink is.
A megbízhatóság, a hosszú távú gondolkodásmód és a forrásokkal való felelősségteljes bánásmód jellemzi cégünket. A Rondo-t a legmodernebb technika és az erősen motivált emberek együtt teszik innovatívvá, erőssé és rugalmassá. Sikerünk egyik alapja a dolgozóink személyes elkötelezettsége.

Sikeres lehet nálunk, ha

  • legalább középfokú végzettsége van,
  • írásban és szóban egyaránt tudja használni az angol nyelvet,
  • 2-3 éves tapasztalata van belső értékesítésben,
  • rutinosan használja az MS Office programokat,
  • az MS Excel-t kifejezetten jól ismeri,
  • feladatait jó ügyfélfókusszal és problémamegoldó készséggel végzi.

Az SAP-ismeret és a német nyelvtudás előnyt jelent.

Miért válasszon minket?

  • A méltányos alapbéren felül juttatásokra is számíthat: támogatjuk a munkába járás költségeit, SZÉP-kártyát adunk és jelenléti prémiumot is kaphat.
  • Lehetőséget biztosítunk a tanulásra. Fejlődését tréningek és szenior munkatársaink is segítik.

Mi lesz a feladata?

  • Kezeli a bejövő ügyfélhívásokat,
  • Kapcsolatot tart a már meglévő ügyfelekkel,
  • Adminisztrálja a rendeléseket,
  • Szorosan együttműködik a társosztályokkal, különösen a gyártástervezéssel,
  • Kezeli a reklamációkat, és
  • Egyéb adminisztratív feladatokat lát el.

Munkavégzés helye

1239 BUDAPEST ÓCSAI út 5. (lásd térkép)

Ha a leírtakban magára ismer, legyen a munkatársunk! Küldje el jelentkezését az oldal alján található „Jelentkezés a hirdetésre” gombra kattintva, vagy küldje el önéletrajzát a hr@rondokarrier.hu e-mail címre.

    Reméljük, hamarosan a Rondo csapatában üdvözölhetjük majd!

Kérjük, töltse fel Önéletrajzát, lehetőleg PDF formában!
Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi szabályzatot