Rondo Kft. 1239 Budapest, Ócsai út 5.

A Rondo Ganahl AG egy hagyományokban gazdag, nagy múltú osztrák vállalkozás.

Fő üzleti tevékenységünk a hullámkarton-csomagolások, hullámkarton-alappapírok előállítása.

A megbízhatóság, a hosszú távú gondolkodásmód és a forrásokkal való felelősségteljes bánásmód jellemzi cégünket. A Rondo-t a legmodernebb technika és az erősen motivált emberek együtt teszik innovatívvá, erőssé és rugalmassá. Sikerünk egyik alapja a dolgozóink személyes elkötelezettsége.

Budapesti, soroksári üzemünkbe

Gyártmányfejlesztő

Pozícióra keresünk munkatársat mielőbbi munkába állással.

Főbb feladatok:

  • Hullámkartonból készült csomagolások fejlesztése vevői igények alapján
  • Fejlesztésekből plotter minta készítése
  • Értékesítés ajánlatkészítésének támogatása
  • Kapcsolattartás az értékesítőkkel és a gyártással
  • Gyárthatóság egyeztetése, optimalizálása a fejlesztés során
  • Gyártmányfejlesztési dokumentáció kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hullámkartonból készült csomagolások tervezésében szerzett több éves tapasztalat
  • Kreatív, problémamegoldó gondolkodás
  • Stressz tűrőképesség, terhelhetőség és jó kommunikációs képesség
  • Számítógépes tervező programok magabiztos ismerete
  • Alapfokú angol és / vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő, stabil munkahely
  • Versenyképes bérezés, egyéb juttatások (SZÉP kártya, beiskolázási támogatás, munkába járás támogatása, jelenléti prémium)

Állás, munka területei:

  • Termékfejlesztés, csomagolásfejlesztés
  • Teljes munkaidő
  • 1 műszakos munkarend

Szükséges tapasztalat:

Minimum 2 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

1239 BUDAPEST ÓCSAI út 5.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el jelentkezését az “Állás megpályázása” gombra kattintva, vagy küldje el önéletrajzát a hr@rondokarrier.hu e-mail címre.

Kérjük, töltse fel Önéletrajzát, lehetőleg PDF formában!
Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi szabályzatot